You are here:   Ana_Sayfa # Haberler

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Forum Bölümüne ÜYE olarak ;
-
Yeni Dostluklar kurabilir
-Avlarınızı paylaşabilir
-Avcılık hakkında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapabilir
-Sorularınıza cevap bulabilir
-Köpek ve Tüfek satış ilanlarına bakabilirsiniz
-Foruma Üye olurken kullanıcı adınızı adsoyad şeklinde yazmalısınız
Örnek : aliosman ÜYE olmak için TIKLAYIN

Bölge Avcıları Forum
avcilarimizMarmara Bölgesi Avcıları
avcilarimizAkdeniz Bölgesi Avcıları
avcilarimizEge Bölgesi Avcıları
avcilarimizİç And Bölgesi Avcıları
avcilarimizKaradenz Bölgesi Avcıları
avcilarimizDoğu And.Bölg. Avcıları
avcilarimizGüneyDoğu And Avcıları
avcilarimizYurt Dışı Avcılarımız

Forum Linkler
AYHAK
Av ve Yaban Hayatı Konfederasyonu
TAF
Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
KIF
Köpek Irkları ve Köpek Bilimleri (KİNOLOJİ) Federasyonu


Ana Sayfamızda bir süre Forum SON KONULAR görüntülenemeyecektir...

Forum sayfamızı ve Son Konuları incelemek için Lütfen TIKLAYINIZ

ÖRNEK AVLAK- Bir ibret hikayesi. Serhan GÖKSU 19/1/2007

Cumartesi, 12 Nisan 2014 21:45 yönetici

avlakların hikayesi türkiye avcılar birliğiAvcıların bugünlerde tepki gösterdikleri noktaya nasıl ve kimler yüzünden gelindi? Bir ibret hikayesi!

Yeni Kara Avcılığı Kanunu yürürlüğe girdikten sonra “örnek avlak” lar da gündeme geldi ve son birkaç yıldır uygulanmaya çalışılmakta. Ancak bazı avcıların “örnek avlak”ile "özel avlak” “ kavramlarını karıştırdıkları da anlaşılıyor.
4915 sayılı yeni Kara Avcılığı Kanunu avlakları, “genel avlaklar”, “ devlet avlakları” ve “özel avlaklar” olarak sınıflandırmaktadır. Bunların dışında bir de “örnek avlak” tanımı yapılmıştır.

 

PARALI AVLAKLARI KABUL ETMEMEK İÇİN BAŞLAYAN ELEKTRONİK İMZA KAMPANYASI

Pazar, 09 Mart 2014 13:29 yönetici

avlak tepkiDEVLET VE GENEL AVLAKLARI; PARALI AVLAKLARI KABUL ETMEMEK İÇİN BAŞLAYAN ELEKTRONİK İMZA KAMPANYASINDA TÜM AVCILARIMIZI GÖREVE DAVET EDİYORUZ !!!
TEPKİNİ GÖSTER, SENDE İMZANI ATMAK İÇİN TIKLA


imzanızı nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız konunun DEVAMINI OKUYUNUZ.

 

AVBİS VE TEHLİKELİ TUZAKLAR KAYHAF

Çarşamba, 12 Şubat 2014 21:49 yönetici

KARADENİZ AV YABAN HAYATI AVCILIK FEDERASYONU - KAYHAF TÜRKİYEAVBİS VE TEHLİKELİ TUZAKLAR

Avcı arkadaşlar bugüne kadar kimsenin açıkça ortaya koyamadığı ne varsa bizler her çıplaklığı ile kimseden çekinmeden yüksek sesle dile getirdik. Getirmeye de devam edeceğiz. Dkmp daire Başkanlığı bu güne kadar sadece avcı camiasını oyalayarak. Tüm Avcı derneklerinin benimsemediği Avbis sistemini o ya da bu şekilde gerek kişileri gerekse avcılık kuruluşlarını ayak oyunları ile kandırarak bu AVBIS denen sistemi avcının lehineymiş gibi gösterme çabasından vazgeçmemiş,hatta oluşturduğu lobiler aracılığıyla da hala bu sistemi bizim kültürümüze adapte etmeye çalışmaktadır.

 

"Kotalı Avcılık Sistemi" Ayhak ile Bakanlık arasında toplantı süreci başladı

Perşembe, 30 Ocak 2014 16:00 yönetici

Sevgili Avcı Dostlar, "Kotalı Avcılık Sistemi" konusunda Bakanlık ile teknik bir toplantı süreci başlamıştır. Kotalı avcılık sistemi ile ilgili duruşumuz ve yaptığımız eylemler sonuç verdi ve ''teknik çalışma gurubu'' kurarak konunun enine boyuna masaya yatırılması teklifimiz, sonunda Bakanlık tarafından kabul gördü. 28.Ocak.2014 Salı günü Ankara'da Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Av Yönetimi Daire Başkanı Cemal AKCAN, Şube Müdürleri, Mustafa KANTARLI, Sebati Nur AKBAŞ, Davut POLAT, Hakan AKDAĞ, Selim KARACA ile AYHAK Başkanı Kamil ÜÇBAŞ, EYHAF Başkanı Ersin DÜZYOL, Doğu Akdeniz Federayonundan Tufan DOKUCU, DKAYHF Genel Sekreteri Edva PİRSELİMOĞLU, GÜMAF Yönetim Kurulu Üyesi İlhan DEVECİ'den oluşan AYHAK - Avcılık Ve Yaban-Av Hayatı Koruma Konfederasyonu çalışma gurubu Ankara'da bir araya geldi.

 

 

KAYHAF Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonunun Basın Açıklaması

Cuma, 24 Ocak 2014 16:19 yönetici

KAYHAF KAMUOYU AÇIKLAMASI
Ordu Büyük Şehir Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Derneğinin ev sahipliği yaptığı (KAYHAF) Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonunun çatısı altında Avcılar üzerinde oynanan kirli oyunları dile getirmek ve Avcıları bilgilendirmek için Karadenizli avcı dernekleri Ordu'da buluştu.Toplantıya Giresun Avcılar derneği,Bulancak Avcılar Derneği,Bulancak Avcılar ve Doğayı Sevenler Derneği,Görele Avcılar Derneği,Perşembe Avcılar Derneği,Terme Amazon Avcılar Derneği,Çarşamba Safari Avcılar Derneği,Salıpazarı Avcılar derneği ve yaklaşık 150 avcı katıldı.


 

Bakanlığın kurduğu tuzaklara düşen Bölge Avcı Temsilcileri - Kamil ÜÇBAŞ

Cuma, 17 Ocak 2014 19:00 yönetici

Ülke Avcılığının Birliği için mücadelesine devam eden AYHAK dışında, gerek bireysel veya gerek arkasındaki birkaç dernek veya üye zorlaması ile bu tür toplantılara katılarak, Bakanlığın kurduğu tuzaklara düşen Bölge Avcı Temsilcisilerine de mesajımız gayet nettir. Ya “ Bizimlesinizdir, birlikteyiz... Ya da yolunuz açık olsun ...” Ancak unutulmamalıdır ki ; “ Ülke avcılık tarihimiz tüm bunları gelecek kuşaklar için, yargılayacak ve gerçekleri not düşecektir.”

 

 

“YAPTIM OLDU” Demekle OLMUYOR! Böyle başa böyle tarak

Pazartesi, 23 Aralık 2013 21:36 yönetici

“YAPTIM OLDU” Demekle OLMUYOR! Böyle başa böyle tarak.
Ömer Borovalı ;

Ankara’dakilerde bir bilgiçlik taslama megalomanisi (büyüklük kompleksi) var. Herhalde devlet daireleri bunu doping gibi enjekte ediyor tüm çalışanlara. Hangi tarafa baksak görüyoruz marifetlerini!!! Çok da bakınmaya gerek yok eserleri her tarafa sıvanmış vaziyette.

 


Sayfa 1 / 11


Ana Sayfamızda bir süre Forum SON KONULAR görüntülenemeyecektir...

 

Forum sayfamızı ve Son Konuları incelemek için Lütfen TIKLAYINIZ